Akreditovaný kurz kouč 104
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Komunikačné kurzy
Lektorské zručnosti
Akreditovaný kurz KOUČ 104
Jazykové kurzy
Kurzy Krásy
Školenia Krásy
Počítačové kurzy
Tvorba webových stránok
Kurz Operátor CNC strojov
Kurzy BOZP a PO
Kurz na vysokozdvižné vozíky
Vodičské kurzy
Gastronomické kurzy
Krajčírske kurzy
Kurzy fotografovania
Kurzy doučovania
Kontinuálne vzdelávanie
Wellness pracovník/masér
Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

Obchodný zástupca

Popis pracovnej pozície

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť na pozícii OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU.

Druh pracovného pomeru plný uväzok, živnosť
Náplň práce
  • vyhľadávanie nových odberateľov,
  • prezentácia širokej palety vzdelávacích aktivít, ktoré naša spoločnosť poskytuje,
  • analýza a identifikácia vzdelávacích potrieb klienta na základe jeho predstáv a požiadaviek,
  • informovanie klienta o akciových ponukách spoločnosti,
  • hľadať pre klienta tie najlepšie riešenia z našej ponuky vzdelávania,
  • príprava podkladov súvisiacich s predajom vzdelávacích akcií,
  • monitoring trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít v oblasti ďalšieho vzdelávania,
  • starostlivosť o získaných klientov,
  • reporting obchodných výsledkov vedeniu spoločnosti.

Požiadavky

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B - aktívne

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsený obchodník
  • spoločenské a profesionálne vystupovanie v styku s klientom
  • orientácia na detaily, presnosť a obchodné výsledky
  • analytické myslenie a kreativita
  • neustále napredovanie

Plat 700€ + variabilná zložka
Nástup ihneď
Miesto výkonu práce Prešov, Košice
Ďalšie informácie

Iné výhody

  • práca v mladom a príjemnom kolektíve
  • flexibilná pracovná doba
  • notebook a mobil
  • motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a záujem o prácu
  • zamestnanecké benefity (masáže, kadernícke a kozmetické služby)

V prípade záujmu nám zašlite štrukturovaný ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU a súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu: vyberove@vav.sk.

Do predmetu správy prosíme uveďte: OBCHODNÝ ZÁSTUPCA.

K životopisu a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (...) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Na výberové konanie budeme pozývať len uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom.