Kurz Pánsky kaderník – holič

Akreditácia: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Číslo akreditácie: POA 3246/2017/122/2 - V a V Akademy, s.r.o.
POA 3371/2017/123/1 - VaV Akademy PLUS, s.r.o.
Rozsah kurzu: 350 vyučovacích hodín
Cena kurzu:
od 899,00 € do 1050,00 €
AKCIA - APRÍLOVÁ CENA
 
899 € ak sa na kurz prihlásite do 30.4.2018 a uhradíte zálohu za kurz min. 7 dní pred otvorením kurzu a celú sumu (899 €), príp. minimálne polovicu sumy v deň nástupu na kurz (31.5.2018) - druhú polovicu najneskôr do ukončenia kurzu
Kontaktná osoba: Celá SR - 0911 996 639
Prešov, Košice, Sabinov - 0948 996 639

Chcete sa stať odborníkom v oblasti pánskeho kaderníctva a holičstva?

Zdokonaľte sa v tom, čo vás baví a napĺňa. Získajte všetky zručnosti v priebehu akreditovaného kurzu Pánsky kaderník - holenie vo VaV a osvedčenie, ktoré je potrebné pre prácu alebo podnikanie v tejto oblasti.

Splňte si svoj sen vo VaV Akademy – vyberte si KVALITU a osvedčené vzdelávanie aj s praxou.

Tešíme sa na vás!

Aké podmienky musím spĺňať, ak sa chcem na kurz prihlásiť?

Aby ste mohli kurz Pánsky kaderník - holič absolvovať, musíte mať ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie.

Ako dlho kurz trvá?

Orientačná dĺžka kurzu Pánskeho kaderníka - holenia je cca 8 týždňov. Trvanie závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí možnostiam našich odborných lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze prebieha štandardne 3-4x za týždeň (s možnosťou výučby v sobotu). O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní manažérkou kurzu.

V priebehu kurzu Pánsky kaderník - holič absolvujete teoretickú (100 hod.) a praktickú časť (250 hod.). Oboznámite sa s používanými materiálmi, pracovnými pomôckami a potrebnými hygienickými predpismi, naučíte sa technologický postup pri umývaní vlasov, holení, strihaní, ondulácii vlasov, odfarbovaní resp. farbení fúzov, brady, vlasov. Budete zručný v starostlivosti o pokožku pred a po holením, v regenerácii vlasov, brady a fúzov.

Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Záverečná skúška pri kurze Pánsky kaderník - holenie pozostáva z teoretickej a praktickej časti. Teoretická časť sa skladá z testu a ústnej odpovede (z okruhov, ktoré počas kurzu preberiete). Praktická časť prebieha preukázaním praktických zručností z materiálov, technológie, zdravovedy, psychológie a spoločenskej výchovy, hygieny a základných pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci pri vykonávaní činnosti pánskeho kaderníka/holiča - barbera. Praktickou skúškou na modelovi preukážete ako viete holiť, zaholiť bradu, fúzy a okrajové časti tváre pri strihaní pánskych vlasov presne podľa vyžrebovanej témy.

Čo absolvovaním kurzu získam?

 • kompletnú kvalifikáciu Pánskeho kaderníka – holiča a osvedčenie s celoštátnou platnosťou
 • možnosť zamestnať sa ako kvalifikovaný pracovník (pánsky kaderník/kaderníčka, holič - barber/holička) v danej oblasti v profesionálnych salónoch a pánskych kaderníctvach
 • po splnení ďalších podmienok, si môžete v danej oblasti založiť živnosť
 • vedomosti, ktoré budete vedieť okamžite uplatniť v praxi kaderníka/holiča
 • užitočné informácie, triky a tipy od profesionálnych lektorov

PREČO si vybrať kurz Pánsky kaderník - holič vo VaV Akademy?

 • Akreditované vzdelávanie v oblasti Pánskeho kaderníka - holenia ponúkame ako jediný na strednom a východnom Slovensku.
 • Spolupracujeme so skúsenými a kvalifikovanými lektormi s praxou, ktorí Vás zodpovedným a ústretovým spôsobom odborne vyškolia na prácu pánskeho kaderníka - holiča a naučia Vás neustále sa zdokonaľovať a pristupovať k práci kreatívne.
 • Kurz realizujeme v nadštandardných školiacich priestoroch s kvalitným prístrojovým a materiálovým vybavením, pracovať budete aj s exkluzívnymi kozmetickými prípravkami na holenie.
 • Kurz absolvujete za cenu, na ktorú si môžete uplatniť viacero zliav, na splátky bez navýšenia alebo cez projekt úradu práce RE-PAS úplne zadarmo.
 • Po absolvovaní kurzu vám radi pomôžeme s prípravou na živnostenskú skúšku a poradíme vám o vašom budúcom podnikaní v odbore.
 • Naši absolventi majú na ďalšie kurzy vo VaV Akademy automatickú vernostnú zľavu.