Akreditovaný kurz kouč 104
Využite naše VaV zľavy po celý rok!
Ponuka kurzov VaV
eLearning
Opatrovateľský kurz
Kurz opatrovania detí
Sociálne služby
Kurz prvej pomoci
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Komunikačné kurzy
Lektorské zručnosti
Akreditovaný kurz KOUČ 104
Jazykové kurzy
Kurzy Krásy
Školenia Krásy
Počítačové kurzy
Tvorba webových stránok
Kurz Operátor CNC strojov
Kurzy BOZP a PO
Kurz na vysokozdvižné vozíky
Vodičské kurzy
Gastronomické kurzy
Krajčírske kurzy
Kurzy fotografovania
Kurzy doučovania
Kontinuálne vzdelávanie
Wellness pracovník/masér
Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

VaV Akademy = KVALITNÉ vzdelanie ako výhoda

Hľadáte vzdelávací kurz, ktorým sa kvalifikujete, zvýšite svoj osobnostný potenciál a ktorý vám pomôže nájsť si lepšiu prácu?
Neprehliadnite širokú ponuku kurzov VaV Akademy - realizujeme ju na celom Slovensku a určite si z nej vyberiete aj Vy.

PREČO Vám odporúčame absolvovať kurz vo VaV Akademy?

VaV Akademy je neustále sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom zabezpečiť kvalitné vzdelanie dostupné pre každého. KVALITU nášho VaV vzdelávania potvrdzujú:

  • 1. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI - - v oblasti vzdelávania nie sme žiadnym nováčikom, na základe našich skúsenosti a trinásťročnej tradície realizujeme kurzy, ktoré sú osvedčené. VaV je členom AIVD (Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých v SR) - čo zaručuje zodpovedný a profesionálny prístup. Súčasne pracujeme aj na vytváraní ponuky nových kurzov podľa vašich aktuálnych potrieb, ako i podnetov.
  • 2. DOSTUPNOSŤ - vzdelávacie kurzy VaV je možné realizovať v rámci celého Slovenska, nájdete nás vo vyše 90-tich mestách v celej SR. V priebehu kurzov sa snažíme flexibilne prispôsobiť vašim požiadavkám. Kurzy VaV realizujeme pre jednotlivcov, firmy, ako aj pre evidovaných na úrade práce.
  • 3. AKREDITOVANÉ A CERTIFIKOVANÉ VZDELÁVANIE - v ponuke VaV kurzov nájdete vzdelávacie programy realizované na základe udelenia akreditácie konkrétnych ministerstiev SR alebo osvedčenia vydaného príslušnou inštitúciou. Po absolvovaní získate certifikát potvrdzujúci vašu kvalifikáciu, ktorý je navyše jednou z podmienok pre založenie vlastnej živnosti v konkrétnom odbore.
  • 4. EFEKTÍVNA A PRAKTICKÁ VÝUČBA - kurzy VaV sú najmä praktické - v priebehu kurzov absolvujete nielen nutnú teóriu, ktorou získate nevyhnutné poznatky, ale aj užitočnú prax, čím nadobudnete cenné skúsenosti. Viaceré s kurzov je možné absolvovať aj popri zamestnaní, nakoľko je u nás možné vzdelávať sa aj v pohodlí domova formou e-learningu.
  • 5. KVALIFIKOVANÍ LEKTORI - vo VaV spolupracujeme so skutočnými odborníkmi vo svojom odbore. Naši lektori sú však nielen profesionáli, ale aj nápomocné osobnosti s ľudským prístupom. V priebehu VaV kurzov získate viacero tipov z ich dlhoročnej praxe.
  • 6. BENEFITY-SÚŤAŽE-ZĽAVY-AKCIE - pre Vás - našich klientov neustále pripravujeme čo najdostupnejšie možnosti vzdelávania. Kurzy VaV môžete navštevovať ZADARMO cez projekt úradu práce RE-PAS, na splátky bez navýšenia, rozhodnúť sa môžete aj pre splátky cez Quatro. Cenu kurzov si môžete znížiť aj rôznymi zľavami (zľava za včasné uhradenie zálohy za kurz, vernostné zľavy, zľava za odporúčanie, individuálne zľavy pre študentov, ZŤP, ženy na materskej, dôchodcov...). Súťažiť môžete aj na našich facebookoch. Každoročne pre Vás realizujeme aj rôzne podujatia - hudobno-súťažný event Deň výhier VaV alebo, v spolupráci s NTS (Národnou transfúznou službou), aj dobrovoľné darovanie krvi - Kvapka krvi VaV. Naša vzdelávacia spoločnosť VaV podporuje aj rôzne ďalšie akcie a zaujímavé projekty - regionálne autistické centrum Francesco, OZ Tolamir, športové podujatie prešovský cyklomaratón, karanténnu stanicu Prešovskí havkáči, MISS Domaša, študenské a spoločenské plesy...
  • 7. SPOKOJNOSŤ A PODPORA NAŠICH ABSOLVENTOV - počas kurzov sa stretávame s rôznymi zaujímavými ľuďmi - Vami. :) ĎAKUJEME za každú jednu referenciu, za to, že nás odporúčate a využívate naše služby - to všetko nás posúva vpred. JE Vás už viac ako 47 tisíc a Vaša spokojnosť a priazeň je pre nás veľmi dôležitá. Prečo si naši absolventi vybrali kurz vo VaV, ako hodnotia výučbu a či kurz pokladajú za dobrú investíciu sa dozviete z viacerých referencií.