Kurzy VaV Akademy
- Vzdelanie ako Výhoda -

 

Video VaV Akademy
Deň Výhier VaV

O nás

VaV Akademy - člen skupiny VaV je synonymom modernej spoločnosti, ktorej cieľom je zabezpečiť kvalitné vzdelanie pre všetkých. Naša vzdelávacia agentúra je postavená na tradícii, odbornosti a profesionalite. Tradíciu úspešne prepájame s neustálym progresom vo výučbe a moderným technickým vybavením.

Kozmetika

Naše kurzy

Možnosť skôr sa zamestnať, nájsť si lepšiu prácu, robiť to, čo Vás baví a napĺňa, zvýšiť svoj osobnostný potenciál, zabezpečiť profesijný rast, získať cenné znalosti a praktické skúsenosti, byť nenahraditeľným a potrebným, to všetko je možné s kurzami od VaV Akademy.

Cenník našich kurzov nájdete tu..
Absolventi kurzu

Naši spokojní klienti

Ďakujeme za každú jednu pochvalu, za každú pozitívnu odozvu. Ďakujeme za všetkých priateľov na facebooku, za vaše lajky, za pozitívne komentáre, za milé príspevky na našej nástenke. Ďakujeme, že využívate naše služby, že nás odporúčate a prispievate k nášmu dobrému menu.

Prečítajte si referencie od našich klientov tu.
RE-PAS

Preplácanie kurzov - RE-PAS

Re-kvalifikujte sa aj Vy vo VaV. Ešte nikdy to nebolo jednoduchšie! Vyberte si z našej širokej ponuky akreditovaných kurzov a požiadajte o jeho preplatenie aj Vy prostredníctvom tzv. REPAS-u.

Viac o repase si prečítate tu.
Kurzy na splátky

Kurzy na splátky

Vybrali ste si kurz, ktorý spĺňa Vaše požiadavky, ale momentálne nemáte dostatok peňažných prostriedkov? Vo VaV Akademy žiaden problém. Kurz si môžete vziať na splátky a to najlepšie - bez akéhokoľvek navýšenia.

Viac o úhrade na splátky si prečítate tu.
VaV Partners

Založte si vlastnú spoločnosť s VaV

Rozhodli ste sa podnikať ? Ale nemáte čas absolvovať maratón vybavovaní a papierovačiek ? Nechajte to na VaV a spoločnosť máte založenú do 2 hodín.

Viac info si prečítate tu.