Akreditovaný kurz kouč 104
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Komunikačné kurzy
Lektorské zručnosti
Akreditovaný kurz KOUČ 104
Jazykové kurzy
Kurzy Krásy
Školenia Krásy
Počítačové kurzy
Tvorba webových stránok
Kurz Operátor CNC strojov
Kurzy BOZP a PO
Kurz na vysokozdvižné vozíky
Vodičské kurzy
Gastronomické kurzy
Krajčírske kurzy
Kurzy fotografovania
Kurzy doučovania
Kontinuálne vzdelávanie
Wellness pracovník/masér
Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

Pedikérka

Popis pracovnej pozície

Salón krásy SAVOY – jedinečné centrum oddychu, regenerácie a krásy pre Vaše telo a dušu – hľadá do svojho tímu PEDIKÉRKU. Ak ste šikovný vyštudovaný absolvent alebo kurzista, či už máte niekoľkoročnú prax, využite túto príležitosť!

Druh pracovného pomeru dohoda, plný úväzok, živnosť, absolventská prax
Náplň práce
  • profesionálna starostlivosť o chodidlá a nechty na nohách prostredníctvom mokrej alebo suchej pedikúry.
Požiadavky

Požadované vzdelanie

  • úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou a bez výučného listu
  • stredné odborné vzdelanie s výučným listom
  • osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu - pedikér

Zameranie, odbor

  • manikér - pedikér
  • starostlivosť o ruky a nohy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • osvedčenie o čiastočnej alebo úplnej kvalifikácií v príslušnom odbore
  • skúsenosti s požadovanou pracovnou pozíciou - sú vítané, nie sú podmienkou
  • skúsenosti s prácou na registračnej pokladni - sú vítané, nie sú podmienkou
  • pozitívny prístup k práci a novým trendom
  • prozákaznícka orientácia
  • schopnosť učiť sa a vzdelávať
  • kultivovaný slovný prejav
  • kreativita
  • zmysel pre detail, hygienu a čistotu
  • flexibilita

Iné výhody

  • zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
  • práca v príjemnom prostredí profesionálne zariadeného salóna krásy v historickom centre Prešova
  • práca s exkluzívnymi a kvalitnými produktami
  • pravidelné vzdelávanie a školenia
  • zamestnanecké benefity (masáže, kadernícke a kozmetické služby)

Podmienky pre prijatie na absolventskú prax

  • vek do 26 rokov,
  • VŠ vzdelanie v odbore právo,
  • evidencia na Úrade práce najmenej 1 mesiac,
  • absolvent/ka nevykonával/a absolventskú prax v minulosti.
Plat 500€ + variabilná zložka
Nástup ihneď
Miesto výkonu práce Hlavná 50, Prešov
Ďalšie informácie
Ak sa chcete stať súčasťou profesionálneho tímu odborníkov starostlivosti o krásu a zdravie, zašlite nám štrukturovaný ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIOU a súhlas so spracovaním údajov na našu e-mailovú adresu: vyberove@vav.sk.

Do predmetu správy, prosíme, uveďte: PEDIKÉR/-KA.

K životopisu a ďalšej Vami zaslanej dokumentácii prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:

Súhlasim s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679
V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom VaV Akademy uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky www.vavakademy.sk/kariera-vo-vav v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Na výberové konanie budeme pozývať uchádzačov, ktorí vyhovujú vyššie uvedeným požiadavkám. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.