Akreditovaný kurz kouč 104
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Komunikačné kurzy
Lektorské zručnosti
Akreditovaný kurz KOUČ 104
Jazykové kurzy
Kurzy Krásy
Školenia Krásy
Počítačové kurzy
Tvorba webových stránok
Kurz Operátor CNC strojov
Kurzy BOZP a PO
Kurz na vysokozdvižné vozíky
Vodičské kurzy
Gastronomické kurzy
Krajčírske kurzy
Kurzy fotografovania
Kurzy doučovania
Kontinuálne vzdelávanie
Wellness pracovník/masér
Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

Recepčná Salónu krásy SAVOY

Popis pracovnej pozície

Salón krásy SAVOY – jedinečné centrum oddychu, regenerácie a krásy pre Vaše telo a dušu – príjme do svojho tímu RECEPČNÚ. Ak ste šikovný, komunikatívny človek s príjemným vystupovaním zašlite váš životopis s fotografiou na vyberove@vav.sk

Druh pracovného pomeru TPP, absolventská prax
Náplň práce
  • Zodpovedanie za chod recepcie.
  • Objednávanie a uvádzanie klientov.
  • Poskytovanie všeobecných informácií návštevníkom.
  • Telefonická komunikácia s klientmi.
  • Prijímanie a odovzdávanie odkazov.
  • Objednávanie tovaru
  • Príprava nápojov pre klientov (káva, čaj, minerálka).
  • Práca s registračnou pokladňou.
  • Distribuovanie a spracovávanie korešpondencie, faxov a elektronickej pošty.
  • Zodpovedanie za poriadok a čistotu v okolí recepcie.
Požiadavky

Požadované vzdelanie

  • minimálne stredoškolské

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosti s požadovanou pracovnou pozíciou - sú vítané, nie sú podmienkou
  • skúsenosti s prácou na registračnej pokladni - sú vítané, nie sú podmienkou
  • pozitívny prístup k práci
  • prozákaznická orientácia
  • schopnosť učiť sa a vzdelávať
  • príjemné vystupovanie
  • kultivovaný slovný prejav
  • kreativita
  • zmysel pre detail, hygienu a čistotu
  • flexibilita
  • schopnosť pracovať v tíme

Iné výhody

  • zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
  • práca v krásnej reprezentačnej a historickej budove v prepojení s luxusným dizajnom a najmodernejšími technológiami
  • práca s exkluzívnymi a kvalitnými vlasovými a kozmetickýmy prípravkami
  • pravidelné vzdelávanie a školenia
  • zamestnanecké benefity (bezplatné masáže a zľavy na všetky služby salónu)
Plat TPP - nástup 500 € + osobné hodnotenie a prémie spolu 600 - 800 € , absolventská prax - 129,66€ paušálny príspevok poskytovaný Úradom práce
Nástup dohodou
Miesto výkonu práce Prešov
Ďalšie informácie
Ak sa chcete stať súčasťou profesionálneho tímu odborníkov starostlivosti o krásu a zdravie, zašlite nám štrukturovaný ŽIVOTOPIS, FOTOGRAFIU a súhlas so spracovaním údajov na našu e-mailovú adresu: vyberove@vav.sk.

Do predmetu správy, prosíme, uveďte: RECEPČNÁ.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácii prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ () spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Na výberové konanie budeme pozývať uchádzačov, ktorí vyhovujú vyššie uvedeným požiadavkám. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.