Akreditovaný kurz kouč 104
Využite naše VaV zľavy po celý rok!
eLearning

Akreditovaný kurz KOUČ 104
Gastronomické kurzy
Jazykové kurzy
Komunikačné kurzy
Kontinuálne vzdelávanie
Krajčírske kurzy
Kurz na vysokozdvižné vozíky
Kurz opatrovania detí
Kurz Operátor CNC strojov
Kurz prvej pomoci
Kurzy BOZP a PO
Kurzy doučovania
Kurzy fotografovania
Kurzy Krásy
Kurzy SBS
Lektorské zručnosti
Opatrovateľský kurz
Počítačové kurzy
Školenia Krásy
Sociálne služby
Strojnícky kurz
Tvorba webových stránok
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Vodičské kurzy
Wellness pracovník/masér

Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

VaV preklady osvedčení

Záverečné skúšky sa nezadržateľne blížia? Okrem zodpovednej prípravy pre ich absolvovanie vás čaká ešte jedna dôležitá náležitosť, ktorej by ste pred ukončením kurzu mali venovať pozornosť.

 

Po úspešnom absolvovaní/ukončení nášho kurzu získate okrem nových vedomostí a možnosti lepšie sa uplatniť na trhu práce, najmä osvedčenie, ktoré je písomným úradným dokladom.

 

Takýto doklad sa spravidla vydáva v štátnom - slovenskom jazyku bez ďalších poplatkov. Ak vás však láka práca v zahraničí, okrem slovenského osvedčenia, budete potrebovať aj jeho jazykový preklad, za ktorý si často priplatíte. Tak nenechajte nič na náhodu- vo VaVke sme pre vás pripravili možnosť profesionálneho prekladu v originálnej podobe za zvýhodnené ceny.

 

  • preložený originál osvedčenia máte u nás iba za 6 EUR (ak si preklad objednáte min. 2 týždne pred skúškou) a 9 EUR (ak si preklad objednáte po skúške) + poštovné v prípade, že si osvedčenie neprevezmete osobne
  • samozrejmosťou je anglický a nemecký preklad (pripravujeme pre vás možnosť prekladu aj do jazyka maďarského, českého či poľského)
  • pripravíme vám preklady osvedčení z viacerých typov našich VaV kurzov: opatrovateľské kurzy, účtovnícke kurzy, kurzy krásy, grafik, kurz lektor, operátor CNC..

 

V prípade záujmu o preklad osvedčenia stačí kontaktovať vašu manažérku kurzu.