Akreditovaný kurz kouč 104
Využite naše VaV zľavy po celý rok!
eLearning
Opatrovateľský kurz
Kurz opatrovania detí
Sociálne služby
Kurz prvej pomoci
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Komunikačné kurzy
Lektorské zručnosti
Akreditovaný kurz KOUČ 104
Jazykové kurzy
Kurzy Krásy
Školenia Krásy
Počítačové kurzy
Tvorba webových stránok
Kurz Operátor CNC strojov
Kurzy BOZP a PO
Kurz na vysokozdvižné vozíky
Vodičské kurzy
Gastronomické kurzy
Krajčírske kurzy
Kurzy fotografovania
Kurzy doučovania
Kontinuálne vzdelávanie
Wellness pracovník/masér
Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

VaV preklady osvedčení

Záverečné skúšky sa nezadržateľne blížia? Okrem zodpovednej prípravy pre ich absolvovanie vás čaká ešte jedna dôležitá náležitosť, ktorej by ste pred ukončením kurzu mali venovať pozornosť.

 

Po úspešnom absolvovaní/ukončení nášho kurzu získate okrem nových vedomostí a možnosti lepšie sa uplatniť na trhu práce, najmä osvedčenie, ktoré je písomným úradným dokladom.

 

Takýto doklad sa spravidla vydáva v štátnom - slovenskom jazyku bez ďalších poplatkov. Ak vás však láka práca v zahraničí, okrem slovenského osvedčenia, budete potrebovať aj jeho jazykový preklad, za ktorý si často priplatíte. Tak nenechajte nič na náhodu- vo VaVke sme pre vás pripravili možnosť profesionálneho prekladu v originálnej podobe za zvýhodnené ceny.

 

  • preložený originál osvedčenia máte u nás iba za 6 EUR (ak si preklad objednáte min. 2 týždne pred skúškou) a 9 EUR (ak si preklad objednáte po skúške) + poštovné v prípade, že si osvedčenie neprevezmete osobne
  • samozrejmosťou je anglický a nemecký preklad (pripravujeme pre vás možnosť prekladu aj do jazyka maďarského, českého či poľského)
  • pripravíme vám preklady osvedčení z viacerých typov našich VaV kurzov: opatrovateľské kurzy, účtovnícke kurzy, kurzy krásy, grafik, kurz lektor, operátor CNC..

 

V prípade záujmu o preklad osvedčenia stačí kontaktovať vašu manažérku kurzu.