Akreditovaný kurz kouč 104
Využite naše VaV zľavy po celý rok!
Ponuka kurzov VaV
Opatrovateľský kurz
Kurz opatrovania detí
Kurzy Krásy
Školenia Krásy
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Počítačové kurzy
Tvorba webových stránok
Kurzy BOZP a PO
Kurz Operátor CNC strojov
Kurz na vysokozdvižné vozíky
Sociálne služby
Kurzy v oblasti kvality
Kurz prvej pomoci
Lektorské zručnosti
Gastronomické kurzy
Krajčírske kurzy
Komunikačné kurzy
Akreditovaný kurz KOUČ 104
Jazykové kurzy
Vodičské kurzy
Kurzy doučovania
Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety

VaV preklady osvedčení

Záverečné skúšky sa nezadržateľne blížia? Okrem zodpovednej prípravy pre ich absolvovanie vás čaká ešte jedna dôležitá náležitosť, ktorej by ste pred ukončením kurzu mali venovať pozornosť.

 

Po úspešnom absolvovaní/ukončení nášho kurzu získate okrem nových vedomostí a možnosti lepšie sa uplatniť na trhu práce, najmä osvedčenie, ktoré je písomným úradným dokladom.

 

Takýto doklad sa spravidla vydáva v štátnom - slovenskom jazyku bez ďalších poplatkov. Ak vás však láka práca v zahraničí, okrem slovenského osvedčenia, budete potrebovať aj jeho jazykový preklad, za ktorý si často priplatíte. Tak nenechajte nič na náhodu- vo VaVke sme pre vás pripravili možnosť profesionálneho prekladu v originálnej podobe za zvýhodnené ceny.

 

  • preložený originál osvedčenia máte u nás iba za 6 EUR (ak si preklad objednáte min. 2 týždne pred skúškou) a 9 EUR (ak si preklad objednáte po skúške) + poštovné v prípade, že si osvedčenie neprevezmete osobne
  • samozrejmosťou je anglický a nemecký preklad (pripravujeme pre vás možnosť prekladu aj do jazyka maďarského, českého či poľského)
  • pripravíme vám preklady osvedčení z viacerých typov našich VaV kurzov: opatrovateľské kurzy, účtovnícke kurzy, kurzy krásy, grafik, kurz lektor, operátor CNC..

 

V prípade záujmu o preklad osvedčenia stačí kontaktovať vašu manažérku kurzu.