Akreditovaný kurz kouč 104

Kurzy fotografovania
Kurzy Krásy
Kurzy SBS
Kurzy v doprave
Lektorské zručnosti
Masérske kurzy
Opatrovateľský kurz
Počítačové kurzy
Školenia Krásy
Školenia vodičov ADR
Školenie obsluhy zdvíhacích zariadení - hydraulická ruka
Sociálne služby
Strojnícky kurz
Tvorba webových stránok
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Vedenie a koučing
Vodičské kurzy
Výchova a vzdelávanie viazačov bremien

Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

Kariéra vo VaV

LEKTOR/KA KURZU WELLNESS PRACOVNÍK - MASÉRSKE SLUŽBY

Popis pracovnej pozície

Líder v oblasti vzdelávania dospelých na Slovensku príjme do svojho tímu lektora/ku akreditovaného vzdelávacieho programu Wellness pracovník - masérske služby.

Druh pracovného pomeru živnosť alebo dohoda
Náplň práce

Vašou úlohou budete viesť účastníkov kurzu, aby si po teoretickej aj praktickej stránke osvojili:

  • poznatky o klasickej masáži a jej pôsobení na organizmus,
  • metodiku klasickej masáže, jej techniky a masážne zostavy,
  • poznatky o masážnych prostriedkoch a pomôckach a zručnosti pri ich využívaní,
  • zásady a princípy prevádzkovania wellness zariadení, relaxačných centier a procedúr realizovaných v rámci nich, a pod.

Sme otvorení rôznym typom spolupráce, napr. na živnosť či dohodu. S každým záujemcom hľadáme optimálne riešenie vedúce k vzájomnej spokojnosti. Ak sa rozhodnete poskytovať lektorské služby v rámci podnikania, radi Vám pomôžeme so založením živnosti alebo s.r.o.

Požiadavky

Vzdelanie:

  • veľkou výhodou je, ak ste absolventom odboru Masér alebo Fyzioterapeut, prípadne držiteľom osvedčenia o úplnej kvalifikácii Wellness pracovník - masérske služby,
  • vzdelanie v odbore však nie je nutnou podmienkou, ak máte dostatočnú prax a prakticky preukázateľné schopnosti v ňom

Skúsenosti:

  • 2 - 5 rokov v oblasti masérskych služieb (dĺžka potrebnej praxe závisí od vzdelania uchádzača),
  • skúsenosti s lektorovaním v oblasti dospelých (min. 6 mesiacov, nemusia sa týkať oblasti wellness alebo masérstva), alebo osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho programu Lektor,
  • v prípade, že spĺňate všetky uvedené požiadavky okrem lektorskej praxe alebo osvedčenia, nie je to žiaden problém - vo VaV Akademy môžete absolvovať akreditovaný vzdelávací program Lektor rýchlo a za zvýhodnenú cenu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • nadšenie pre prácu s ľuďmi a odovzdávanie svojich skúseností,
  • výborné organizačné schopnosti, občas aj schopnosť improvizovať,
  • schopnosť viesť, motivovať a povzbudzovať druhých,
  • pozitívny prístup a tímovosť.
Plat 8 - 12 Eur/hod
Nástup dohodou
Miesto výkonu práce Prešov
Ďalšie informácie
  • odmena bude dohodnutá pri osobnom pohovore a bude sa odvíjať od schopností a skúseností lektora,

  • výška odmeny bude nastavená podľa počtu účastníkov v kurze,

  • výhodou práce v oblasti vzdelávania dospelých je hodinová odmena za 45-minútovú vyučovaciu hodinu

  • Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis s fotografiou na email vyberove@vav.sk. Uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky, budeme kontaktovať telefonicky. Následne Vás pozveme na osobné stretnutie, kde prediskutujeme predstavy o budúcej spolupráci. Posledným krokom výberového procesu je preukázanie Vašich praktických zručností.