Akreditovaný kurz kouč 104

Kurzy fotografovania
Kurzy Krásy
Kurzy SBS
Kurzy v doprave
Lektorské zručnosti
Masérske kurzy
Opatrovateľský kurz
Počítačové kurzy
Školenia Krásy
Školenia vodičov ADR
Školenie obsluhy zdvíhacích zariadení - hydraulická ruka
Sociálne služby
Strojnícky kurz
Tvorba webových stránok
Účtovnícke kurzy
Účtovnícke školenia
Vedenie a koučing
Vodičské kurzy
Výchova a vzdelávanie viazačov bremien

Žiadosť o cenovú ponuku
Nenašli ste kurz, ktorý hľadáte?
Reklamácie / podnety
Kontakt

Kariéra vo VaV

MASÉR/MASÉRKA

Popis pracovnej pozície

Pracujte v moderných a atraktívnych priestoroch masážneho salónu Savoy, v ktorom ponúkame prvotriednu starostlivosť o klienta.

Druh pracovného pomeru trvalý pracovný pomer, živnosť
Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
• vykonávať masáže na základe získaných osvedčení a certifikátov, predovšetkým relaxačnú antistresovú masáž, klasickú masáž, reflexnú masáž, masáž lávovými kameňmi, bankovanie a iné,
• zabezpečovať chod masážneho salónu v rámci objednávok a poradenstva

Požiadavky

Vzdelanie:

úplné stredné odborné vzdelanie a jedno z uvedeného:

- stredné odborné vzdelanie v odbore masér

- vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa  v odbore fyzioterapia

- akreditovaný kurz MŠ SR wellness pracovník - masérske služby

Odborná prax:

2 roky s vysokoškolským vzdelaním, 5 rokov so stredoškolským vzdelaním

Plat 900 - 1600 Eur/mesiac + provízia z vykonaných procedúr
Nástup dohodou
Miesto výkonu práce Prešov
Ďalšie informácie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• príjemné vystupovanie s proklientským prístupom
• pozitívny prístup a tímovosť

Zamestnanecké výhody, benefity

• práca v moderných a atraktívnych priestoroch v centre mesta,
• práca v dynamickom a príjemnom kolektíve spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, stabilitou a dobrým menom,
• nové nápady a inovácie sú u nás vítané a odmeňované,
• príležitosť pre neustále profesionálne a osobnostné napredovanie,
• sme Bike Friendly firma - k dispozícii máme chránený priestor na bicykel a sprchu
• môžete využívať Multisport kartu a iné zaujímavé výhody.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis s fotografiou na email vyberove@vav.sk.

Vážime si všetky reakcie na našu pracovnú ponuku, každý životopis dôsledne posúdime a najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Následne Vás pozveme na osobné stretnutie, kde prediskutujeme predstavy o budúcej spolupráci. Posledným krokom výberového procesu je preukázanie Vašich praktických zručností.